MYJNIA SAMOCHODOWA RĘCZNA - CZYSZCZENIE TAPICERKI W SAMOCHODZIE BYDGOSZCZ


KONTAKT

adres Al. Kard. Stefana Wyszyńskiego 44
85--620 BYDGOSZCZ
kujawsko-pomorskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
Katalog usług:
Myjnia Samochodowa Ręczna Bydgoszcz Myjnia Samochodowa Ręczna Bydgoszcz RĘCZNA MYJNIA SAMOCHODOWA W BYDGOSZCZY OFERUJE: - mycie zewnętrzne auta (suszenie, konserwacja plastików zewnętrznych, odkurzanie wnętrza i bagażnika, czyszczenie kokpitu i elementów plastikowych, czyszczenie dywaników przednich i tylnych, czyszczenie wnęk drzwiowych, czyszczenie szyb od ... (czytaj więcej)
Czyszczenie Tapicerki w Samochodzie Bydgoszcz Czyszczenie Tapicerki w Samochodzie Bydgoszcz Czyszczenie Tapicerki Skórzanej w Samochodzie - Usuwanie Plam z Tapicerki SamochodowejTapicerka skórzana jest naturalnym i pięknym wykończeniem samochodu. Aby w pełni cieszyć się jej użytkowaniem , należy dbać o nią w odpowiedni sposób . Jeżeli tapicerka w samochodz ... (czytaj więcej)
Renowacja Lakieru Samochodowego Bydgoszcz Renowacja Lakieru Samochodowego Bydgoszcz Nasza ręczna automyjnia w Bydgoszczy oferuje między innymi renowację lakieru i jego regenerację. Proces renowacji lakieru samochodowego obejmuje usunięcie osadów drogowych (asfalt, żywica, pył hamulcowy, resztki owadów) za pomocą glinki, ocenę stanu lakieru i dobranie odpowiednich środków do wypolerowania powierzchni. Nie używa ... (czytaj więcej)
Polerowanie Lakieru Samochodowego Bydgoszcz Polerowanie Lakieru Samochodowego Bydgoszcz Nasza Automyjnia w Bydgoszczy oferuje polerowania lakieru samochodowego i jego regenerację. Proces polerowanie obejmuje usunięcie osadów drogowych (asfalt, żywica, pył hamulcowy, resztki owadów) za pomocą glinki, ocenę stanu lakieru i dobranie odpowiednich środków do wypolerowania powierzchni. Nie używamy past polerskich z wypełni ... (czytaj więcej)
Ozonowanie Wnętrza Samochodu Bydgoszcz Ozonowanie Wnętrza Samochodu Bydgoszcz Ozonowanie wnętrza pojazdu to sposób na pozbycie się z niego przykrych zapachów wynikających z zanieczyszczenia drobnoustrojami, grzybami i pleśnią elementów nadmuchu powietrza. Proces ozonowanie samochodu pomaga również w pozbyciu się odorów wynikających z palenia papierosów czy wożenia zwierząt w aucie. Zabieg ozonowania prz ... (czytaj więcej)
Regeneracja Lakieru Samochodowego Bydgoszcz Regeneracja Lakieru Samochodowego Bydgoszcz Zabezpieczenia permanentne lakieru powłoką ceramiczną lub kwarcową. Współczesne lakiery samochodowe są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia , zarysowania wynika to z specyfiki tzw. ekologicznej produkcji lakierów. W związku z tym po krótkim czasie nowy lakier traci blask. W głównej mierz przyczyniają się do tego osa ... (czytaj więcej)